Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnią praktyką w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na rynku spowodowało, że jej specjaliści zapewniają odbiorcom najwyższą jakość usług i wytwarzanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale także najwyższa ergonomia, osiągnięte za pomocą wykorzystania w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistami firmy kieruje dbałość o osiągnięcie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitej wygody ich użytkowania, najwyższej jakości, jak również satysfakcji klienta.

Czym charakteryzują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się dużą troską o jakość własnych wyrobów. Oferowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomity wybór dla klientów, którzy szukają niestandardowych, ale całkowicie ergonomicznych oraz wytrzymałych produktów. Gwarantują one lokatorom wysoką wygodę – wydajnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą doskonałą izolację cieplną, co jest istotne nie tylko zimą, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Całość dopełnia ich oryginalna, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są tylko z materiałów wysokiej klasy, wobec tego utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się także na polu kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych na podstawie ich spersonalizowany szkicu, znakomicie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko formatu drzwi, ale też sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]