Urocze celebrytki

Sprawdź, gdzie zamówić celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, że każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, serduszko, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem przekory i nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]