Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i o czym powinno się pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie mają zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może również zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) oraz całoroczne. Dobór właściwego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i łatwe w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej konstrukcji.