Uznane kosmetyki Colourpop – bądź na bieżąco z trendami

Na houseofbeauty.com.pl/m/37-colourpop kupisz produkty Colourpop

W sprzedaży dostać można tysiące najróżniejszych produktów używanych do wizażu, lecz zwykły konsument potrafi wymienić z pamięci tylko kilka najpopularniejszych producentów, którzy funkcjonują w tej branży. Nie jesteśmy świadomi tego, że dużo prestiżowych, jakkolwiek niszowych marek artykułów do makijażu, jak przykładowo Colourpop, ukazało się już w sprzedaży w naszym kraju.

Colourpop – szerokie spectrum kolorów

Marka Colourpop powstała w Los Angeles, czyli tam, gdzie wyznaczane są nowe kierunki mody. Dlatego właśnie potrafi błyskawicznie zareagować na wszelkie ich zmiany. W ten sposób może wypuścić do sprzedaży produkty, które są w danym momencie na topie wśród odbiorców. Głównym zamierzeniem firmy jest wytwarzanie niezbyt kosztownych – a jednocześnie ekskluzywnych – szminek o najszerszej palecie kolorów. Firma Colourpop wyszła bowiem z założenia, że absurdem jest to, by najwyższej klasy produkty do makijażu kupowały wyłącznie najzamożniejsze kobiety. Colourpop czerpie wzorce z najróżniejszych źródeł, ale też zachęca swoich odbiorców do dzielenia się opiniami i pomysłami o produktach. Artykuły tej firmy nie są testowane na zwierzętach. Polecają je profesjonalne wizażystki, które zachwalają przede wszystkim ich ponadprzeciętną trwałość. Marka Colourpop doceniana jest również przez entuzjastki wizażu, które poszukując niepowtarzalnego stylu, często odwracają się od łatwo dostępnych pudrów błyszczyków.

Produkty Colourpop – gdzie je nabyć?

Cienie do powiek Super Shock są sztandarowym produktem firmy Colourpop. Nie jest to wszak zwykły kosmetyk – cienie charakteryzują się tym, że posiadają konsystencję musu, który po dotknięciu szybko przemieniają się w proszek. Tym sposobem można je aplikować na powieki tak za pomocą tradycyjnych akcesoriów, jak i opuszkami palców. Ciekawostką jest także to, iż można je wedle uznania mieszać, aby uzyskać niecodzienne barwy. Innym znanym kosmetykiem firmy Colourpop jest szminka Ultra Matte wyróżniająca się wysoką pigmentacją. Pomimo, iż artykuły firmowane przez Colourpop w Europie są rzadkością, można je nabyć w sklepach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]