Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Chcesz kupić maskę wielokrotnego użytku? Sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, na skroś odmieniła nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego nakładają konieczność używania licznych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni czy biura, gdzie przeważnie napotykamy większe tłum ludzi, winniśmy bezwzględnie zakładać na nos i usta ochronną maseczkę. Co jednakże zrobić, jeśli mamy problemy z oddychaniem w typowej maseczce z tkaniny?

Wygodna przyłbica ochronna chroni równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maski z tkaniny za nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, czyli kryje nos i usta, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi atutami są wygoda, wytrzymałość oraz dosłownie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową ochronną przyłbicę?

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby powyżej 60 roku życia, chorujące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maseczki w czasie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie drażni. Młodzież na pewno doceni też to, iż nie blokuje ona FaceID.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]