Zalety korzystania z bluz sportowych

Dowiedz się, gdzie zamówić bluzy Hummel, wejdź na sklep-hummel.pl/pl/c/BLUZY-SPORTOWE/273.

Kto regularnie trenuje z pewnością dobrze wie, iż tylko dobrej jakości odzież sportowa umożliwia taką aktywność w zupełnym komforcie. Wybierając zestaw na treningi, w szczególności tych na świeżym powietrzu, jak jazda na rowerze, gra w tenisa czy bieganie, pamiętajmy o zamówieniu bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – wytrzymałość i skuteczne odprowadzanie wilgoci

Bluzy w wersji z kapturem, suwakiem i bez od dziesięcioleci są już stałym elementem powszedniego ubioru. Nie dziwią nawet w miejscach pracy, gdzie dotąd obowiązywał ścisły dress code. Bluzy postrzegane są jako ubranie typu lifestyle, dlatego że są komfortowe i nie hamują ruchów, a wykorzystanie w nich grubszych tkanin powoduje, że to świetne odzienie wierzchnie na późną wiosnę i wczesną jesień. Bluzy sportowe, choć mają dość podobny krój, są nieco inne niż bluzy casual. Te ostatnie na ogół szyte są w 100% z bawełny lub bawełny z nieznaczną domieszką m.in. elastyny. Bluzy sportowe natomiast najczęściej szyte są w całości z poliestru. Jest to niezmiernie odporny na uszkodzenia materiał, który nie rozciąga się tak szybko i rzadziej się rozdziera. Dlatego też jest świetny do produkcji odzieży sportowej, która musi wytrzymać spore przeciążenia działające na nią w trakcie dynamicznego treningu. Ponadto poliester efektywnie odprowadza wilgoć ze skóry, wobec tego ćwiczący nie spędza długich godzin w przemokłych od potu ubraniach.

Bluzy sportowe kupuj w sklepach współpracujących z renomowanymi firmami

Szukajmy przede wszystkim ubrań renomowanych marek. Oczywiście, trzeba wobec tego przygotować się na wyższy koszt takiej bluzy, jednakże w zamian mamy artykuł o wysokiej jakości z lepszych tkanin, który na pewno nosić wiele miesięcy. Jeśli jakiś typ bluzy sportowej ma swoje specjalne przeznaczenie, nie powinno się korzystać zamiast niej z lifestylowej odzieży, przykładowo bluzy bramkarskie posiadają posiłkowe protektory na łokciach, które chronią bramkarza podczas parad, natomiast bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz chroniący przed wiatrem. Aby mieć pewność, iż dostajemy oryginalny towar, kupujmy w sklepach firmowych lub prowadzonych przez autoryzowanych hurtowników, które dysponują okazałym asortymentem bluz sportowych dla dzieci, damskich oraz męskich.

Dane:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]