Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/ uzyskasz więcej informacji o Tchibo Cafissimo kapsułki

Technika parzenia kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i pomału zdobyła sobie nowych sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia przyrządzanie napoju wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – wystarczy dolać wodę do pojemnika w stosownym urządzeniu, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i już po minucie można cieszyć się aromatycznym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Problem ten dotykał wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten utworzył linię kaw single origin, nazywanych inaczej kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, ponieważ ma na niego wpływ wiele różnorodnych składników, między innymi warunki atmosferyczne, które panowały w roku zbiorów. Łączenie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zabija ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Kolumbii oraz Nikaragui (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – smakowita każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w urzędach lub hotelach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana – zazwyczaj mieści się w widełkach 1,20-1,40 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój podawany w kawiarniach w galerii lub w bufetach w biurze. Nowoczesny wygląd oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Dzięki nim zaserwujemy gościom najlepszej jakości kawę w czasie okazjonalnych spotkań, a przy tym sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy wcześniej czy są zgodne z naszym ekspresem.

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]