Agencja organizująca imprezy

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, przedstawienia, koncerty, a także wesel i imprez firmowych to domena działalności agencji impresaryjno-artystycznej KlapsArt.

Posiadamy również rozbudowaną ofertę imprez dla najmłodszych, są to m.in. warsztaty terapeutyczne, przyrodnicze, edukacyjne i przedstawienia teatralne. Pedagogom chętnie udzielimy wskazówek przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci z różnych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych wydarzeń nie jest Twoją domeną, a niebawem bierzesz ślub, nie czekaj, tylko napisz do nas. Ułatwimy Ci wybór firmy cateringowej oraz sali bankietowej, a wcześniej zorganizujemy niezapomniany wieczór kawalerski i panieński!

Często gościmy na małych i dużych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów, a także w szpitalach, szkołach i przedszkolach. Oferujemy coś dla ucha i oka na każdą okazje, z wielką chęcią zorganizujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. W chwili obecnej podejmujemy współpracę z wieloma agencjami, artystami oraz zespołami na terenie całej Polski oraz Europy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły naszych Klientów. Gorąca zapraszamy do współpracy z KlapsArt!