Imprezy integracyjne

Zastanawiałeś się, w jaki sposób zwiększyć produktywność swoich podwładnych? Próbowałeś wielu sposób, które możesz wykorzystać w miejscu pracy, ale nic nie okazało się skuteczne? Można zastanowić się nad organizacją imprezy integracyjnej. Eventy tego rodzaju są idealną sposobnością do poprawienia morale Twojej załogi. Swobodna, pełna radości i wspólnych, nie koniecznie poważnych zadań, atmosfera będzie mieć pozytywny wpływ na integrację Twoich pracowników. Odprężenie i pozbycie się sztywnego stroju, spowodują, że pracujący z Tobą ludzie otworzą się i ujawnią swoje swobodne oblicze.

Impreza integracyjna – okazja do integracji i świetnej zabawy

Natłok zadań, duża liczba projektów do wdrożenia i finalizacji, setki telefonów i nieobliczalny czynnik ludzki sprawiają, że miejsce pracy może stać się niemalże “polem minowym”. Nadchodzi wtedy moment, aby zamienić garsonkę na kolorową chustę. Organizowanie, od czasu do czasu, integracyjnych imprez ma służyć wyrwaniu się codziennym obowiązkom, ale również zyskaniu dystansu do siebie i miejsca pracy. To również okazja do doskonalej zabawy z osobami, z którymi spędzamy dużą część naszego życia.

Różne rodzaje imprez integracyjnych

Po przemyśleniu sprawy, podjąłeś decyzję, że impreza integracyjna pomoże firmie osiągnąć sukces. Dostrzegasz faktyczne profity wynikające z integracji zespołu podczas wspólnej zabawy. Słyszałeś też od przyjaciela, że brał udział w podobnym wydarzeniu, i że była to impreza w klimacie Casino Royale. Chcesz zaproponować swoim podwładnym coś podobnego, ale z nieoficjalnych źródeł wiesz, że wolą bardziej aktywne formy spędzania wolnego czasu. W takiej sytuacji, warto sprawdzić , jakiej aktywności podczas imprezy integracyjnej pragną. Możesz przeprowadzić mini wywiady lub zachęć do rozmowy. Wtedy dowiesz się, czy wolą paintball czy skoki na bungee. Możesz również skorzystać z profesjonalnego doradztwa firmy specjalizującej się w tego rodzaju imprezach.