Co warto wiedzieć o lampach do BMW?

Auta BMW słyną z niezawodności, lecz również one czasem się uszkadzają. We współczesnych wersjach tych aut często zdarza się usterka reflektorów – szczególnie tylnych. Szczęśliwie jej naprawienie rzadko jest związane się z większymi kosztami, bo w sklepach, oprócz fabrycznych części, znajdziemy również zamienniki. Kierowcy mogą również wybrać naprawę dotychczasowych reflektorów, która okaże się naprawdę trafionym pomysłem dla posiadaczy zabytkowych aut. Co zatem zrobić, kiedy zepsują się lampy w BMW?

Regeneracja lamp w BMW

Posiadacze wiekowych aut z lat 60-tych i 70-tych najczęściej wybierają naprawę starych lamp, ze względu na małą dostępność w sprzedaży właściwych części zamiennych. W zabytkowych modelach słabsze działanie może wynikać na przykład z zakurzenia szybki czy odbłyśnika – powinniśmy wtedy umyć je wodą pod ciśnieniem.

Kupno innych lamp do BMW

W nowych modelach BMW usterki lamp często są związane z zepsuciem układu elektronicznego – wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie pomoc mechanika, bo nie wyeliminowanie podobnej usterki zazwyczaj jest powodem sporych trudności. Zazwyczaj zaś najlepiej postąpimy nabywając całkiem nowe lampy do BMW. Można postawić na fabryczne lampy oraz ich mniej kosztowne zamienniki. Drugie rozwiązanie jest polecane szczególnie klientom z chudszym portfelem – zapłacimy za nie nawet dwa razy mniej niż w przypadku oryginalnych lamp. Istotne okaże się też fakt, iż alternatywne lampy do BMW czasem wyglądają bardziej interesująco niż fabryczne wersje – a to bez wątpienia spodoba się miłośnikom tuningu samochodów.