OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Jesteś zainteresowany ofertą producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie? Zajrzyj na https://tinyurl.com/2kxo6d4r, żeby zdobyć więcej informacji.

Wyjątkowo istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł lub zignorowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej jakości oświetlenia jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów agro, off-road i specjalnych

Właściwie w portfolio OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, bocznych oraz tylnych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, OE Industry oferuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami specjalnymi, rolniczymi i off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez nieliczne służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele tygodni w podróży. A to tylko wycinek oferty OE Industry.

OE Industry urzeczywistni każdy pomysł zamawiającego

Kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona kadra fachowców gotowa zrealizować wizję zamawiającego, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację. Spółka oferuje także wsparcie posprzedażowe. Za sprawą silnego naciskowi na wszechstronne testowanie swoich produktów, budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów, jak również szczegółowych analiz oczekiwań swoich kontrahentów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]