Wycieraczki Bosch Aerotwin

O wycieraczkach Bosch kierowcy mówią, że są to jedne z najwydajniejszych produktów tego rodzaju. Ich renoma nie powinna nikogo zaskakiwać – Bosch stale opracowuje niespotykane dotąd rozwiązania, dzięki którym komfort korzystania z aut znacznie wzrasta. Wśród najnowszych produktów tej firmy są wycieraczki Bosch Aerotwin.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – nowoczesność oraz wygoda

To właśnie Bosch jako pierwszy wprowadził wycieraczki pozbawione przegubów. Zrezygnowano z tych niezbyt funkcjonalnych części i zastąpiono je elastycznym korpusem ściśle przylegającym do szyby. Rozwiązanie to tak przypadło do gustu koncernom motoryzacyjnym oraz kierowcom, że po kilku latach do swoich produktów dostosowały je również pozostałe marki.

Użycie wycieraczek Bosch Aerotwin

Przypadki ich zastosowania można by wymieniać bardzo długo – wycieraczki Bosch Aerotwin są montowane przez takie firmy, jak Fiat, Mercedes i Volkswagen. W sklepach te wycieraczki samochodowe dostępne są również jako części wymienne, a ich wykorzystanie możliwe jest nawet w najbardziej wiekowych wozach.

Funkcjonalne wycieraczki Bosch Aerotwin

Producent dba o to, by jego wycieraczki mogły być używane przez posiadaczy wielu aut, dlatego z łatwością dopasujemy je do posiadanego przez nas wozu. Korpus dobrze dobranej wycieraczki Bosch Aerotwin idealnie przylega do szyby samochodu, a ich efektywność rośnie nawet dwa razy.

Zalety wycieraczek Bosch Aerotwin

Wycieraczki do aut Bosch wyprodukowano z najlepszych tworzyw, Wykorzystane do ich produkcji najlepsze materiały sprawiają, że z pewnością wytrzymają kilka sezonów, a ich wymiana dzięki technologii Quick Clip jest dziecinnie łatwa.