Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Więcej na temat shuttersów w salonie na http://tinyurl.com/yxae4vsp.

Wewnętrzne okiennice ozdobne, czyli shuttersy, kojarzą się zwykle z pomieszczeniami zaaranżowanymi w stylu tropikalnym lub południowoamerykańskim. Jednakże ten element zabezpieczenia okiennic można wykorzystać także w europejskich domach – jest to nadzwyczaj wytrzymałe, a przy tym świetnie prezentujące się rozwiązanie, które w szeregu przypadków zda egzamin lepiej niż bardziej rozpowszechnione w tej chwili żaluzje.

Shuttersy w salonie – ozdoba i praktyczne zastosowanie

Shuttersy w salonie czy w pokoju dziennym, mają dwie funkcje – praktyczną oraz ozdobną. Shuttersy dostrzegalnie zwiększają walory estetyczne salonu. Ich lamele są masywniejsze, dzięki czemu doskonale wyglądają na większości okien. Kwestia estetyczna jest arcyważna, gdyż to w salonie ludzie spędzają większą część dnia, jak również przyjmują tu gości. W związku z tym wypada zadbać, aby ten pokój nie tylko zachwycający, ale również komfortowy. Opcja ustawienia stopnia ułożenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości światła przenikającego do salonu, co umożliwia m.in. przyjemne jego ściemnienie, kiedy chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub pełne jego zaciemnienie, kiedy mamy ochotę obejrzeć serial.

Shuttersy w sypialni – nadzwyczaj łatwe czyszczenie

Opcja kontroli przenikania światła do pokoju jest z pewnością najważniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni sprawdzą się jednak również z innego powodu – dzięki nim można efektywnie regulować temperaturę pokoju, która ma wszak znaczny wpływ na nasz mocny sen. Przy pomocy okiennic wewnętrznych zimą o wiele dłużej zatrzymamy w sypialni ciepło, a w trakcie lata łatwiej jest zachować w niej niską temperaturę. Co więcej shuttersy lepiej odgradzają od donośnych dźwięków z zewnątrz. Shuttersy to także idealne rozwiązanie dla alergików. Na ich lamelach zbiera się mniej cząsteczek kurzu niż w fałdkach firan, a ich utrzymanie jest wyjątkowo proste i trwa wręcz parę chwil.

Poza sypialnią i salonem shuttersy świetnie sprawdzą się także w pokoju dziecięcym, w kuchni czy w łazience.

Dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]