Hatria – markowe wyposażenie łazienek

Hatria to firma znana z produkcji wysokiej klasy ceramiki sanitarnej. Wytrzymałość to nie ostatnia zaleta umywalek Hatria, gdyż wszystkie charakteryzują się także doskonałym wzornictwem. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż produkty Hatria projektowane są w Italii, uznawanej za międzynarodową mekkę designu. Dlaczego dobrze postawić na wyroby tej marki? Ile zapłacimy za umywalki Hatria i co oprócz tego czeka na nas w jej ofercie?

Co czeka na nas w katalogu Hatria?

Najistotniejszy punkt katalogu Hatria stanowią z pewnością umywalki. Firma proponuje nam blisko sto różnych modeli, wśród których wyroby odpowiednie do swoich oczekiwań na pewno wyszukają miłośnicy dobrego designu. Poza tym w ofercie marki znajdziemy również duży asortyment muszli klozetowych, które tak jak umywalki będą świetnie prezentowały się w eleganckich pomieszczeniach. Ofertę Hatria uzupełniają bidety oraz akcesoria prysznicowe.

Czemu warto:wybrać wyroby Hatria?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, głównym plusem wyrobów Hatria są ciekawe projekty – w jej katalogu nie sposób znaleźć nudnych projektów, zaś wszystkie brodziki tej marki na pewno zadowolą miłośników niebanalnych pomysłów. Charakteryzujące się doskonałą klasą umywalki Hatria, które odróżnią naszą łazienkę i wytrzymają dziesięciolecia, można kupić zazwyczaj w niewysokich cenach.