Kerasan umywalki

Historia marki Kerasan rozpoczęła się w Italii w 1960. Dziś jest uznanym wytwórcą ceramiki sanitarnej, zaś oferowane przez niego umywalki i brodziki dostępne są w różnych krajach. Nie dzieje się tak oczywiście bez powodu – Kerasan dla większości klientów stał się dziś synonimem wysokiej jakości oraz ciekawego wzornictwa, charakterystycznego wszak dla Włochów. Co czeka na nas w ofercie Kerasan? Dlaczego warto postawić na wyroby tej firmy?

Kerasan – umywalki i ceramika sanitarna

Jakie wyroby proponuje swoim klientom Kerasan? Umywalki to niewątpliwie główny punkt katalogu firmy, ale Kerasan proponuje nam także inne artykuły. Często wybierane są także muszle klozetowe i brodziki. Kerasan wytwarza również akcesoria, czyli podesty do umywalki lub stoliki łazienkowe. Oprócz tego w jej ofercie znajdziemy lampki, syfony i pozostałe artykuły.

Kerasan – umywalki znane z solidności

Mnogość pozycji to nie ostatnia zaleta, z której znany jest Kerasan. Umywalki i inne produkty opisywanej marki są bowiem naprawdę solidne – marka stosuje bowiem wyłącznie sprawdzone materiały oraz innowacyjne rozwiązania. Jeśli chodzi o umywalki Kerasan bardzo istotne są także projekty – to doskonałe wyjście dla klientów lubiących dobre wzornictwo. W katalogu marki dostępne są zarówno tradycyjne projekty, jak i produkty, które świetnie odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach – Kerasan opracował kilkanaście serii.