Klasyczna łazienka dzięki produktom Kerasan Retro

Choć w wnętrzarstwie nadal zauważyć można kolejne trendy, nie ubywa entuzjastów wnętrz urządzonych klasycznie. Ludzie, którzy preferują sprawdzone rozwiązania i tradycyjną estetykę nie będą mieć kłopotu z wyszukaniem akcesoriów dopasowanych do swoich potrzeb. To właśnie dla nich swoją marka Kerasan opracowała linię Retro, w której czekają na nas umywalki, brodziki i akcesoria do sanitariatów. Co przygotowali projektanci firmy? Czemu warto postawić na wanny i muszle z linii Kerasan Retro?

Seria Kerasan Retro

Twórcy zatrudnieni przy serii Kerasan Retro zamierzali zaprojektować akcesoria przywodzące na myśl wzornictwo XIX wieku. Z uwagi na klasyczne projekty, Kerasan Retro jest szczególnie cenione wśród kierowników pensjonatów, ale nie brakuje jej entuzjastów też wśród normalnych klientów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie przepadają za minimalizmem nowoczesnego wzornictwa, woląc eleganckie dekoracje i tradycyjne barwy. Nie znaczy to na szczęście, że zdadzą egzamin tylko w klasycznych wnętrzach – doskonale komponują się także z nowoczesnymi dodatkami.

Kerasan Retro – czemu warto?

Kerasan Retro to na szczęście nie tylko doskonałe wzornictwo. Marka wszak pamięta o tym, że wyposażenie toalet musi być solidne oraz funkcjonalne, zatem opisywane akcesoria posiadają te parametry. Są również objęte gwarancją – Kerasan wymieni albo serwisuje uszkodzone umywalki. Produkty z serii Kerasan Retro to doskonałe pomysły dla klientów lubiących wysoką jakość oraz stylowy design.