Jeżeli chcesz zamówić regulację okien Warszawa, wejdź na www.serwismeteo.pl

Okna nie są niezniszczalne – aby służyły nam wiele lat, potrzebna będzie ich regularna konserwacja. Powinniśmy zdać sobie sprawę, że zaniedbane okna łatwiej ulegają awariom, a usunięcie usterek wygeneruje koszty znacznie większe, niż konserwacja. Czy okna PCV można więc konserwować bez pomocy fachowców, czy bezpieczniej powierzyć to fachowcom? Ile wydamy na taką pomoc? Z jaką częstotliwością powinna być przeprowadzana regulacja okien?

Regulacja okien – co grozi, gdy o niej zapomnimy?

Nieregulowane okna szybko tracą właściwości, czego efektem jest podniesienie poziomu wilgoci w mieszkaniu i obniżenie temperatury. Regulacja okien potrzebna jest też, jeśli zależy nam na ich lekkim zamykaniu i dobrym wyglądzie.

Regulacja okien – oliwienie

Raz na sześć miesięcy okna powinniśmy starannie naoliwić. Nie potrzebujemy do tego pomocy specjalistów – trzeba tylko nasmarować zawiasy wykorzystując w tym celi tawot lub inne smarowidło o podobnym działaniu. Dzięki temu unikniemy korozji oraz dziwnych dźwięków.

Regulacja okien – czy robić to bez pomocy fachowców?

Regulacja okien wymaga fachowych umiejętności i dużej wiedzy – dlatego nie wszyscy sobie z nią poradzimy. Regulacja na własną rękę może skutkować zepsuciem okna – warto więc zostawić ją fachowcom.

Jak dużo wydasz na regulację okien?

Regulacja jednego okna to koszt rzędu 40 PLN, jednak w wielu przypadkach za każde kolejne skrzydło zapłacimy już piętnaście lat. Jest to wydatek, który powinniśmy ponieść jedynie raz na dwanaście miesięcy, więc nasz budżet nie odczuje go za mocno.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]