Rolety okienne na wymiar

Rolety okienne, ścienne oraz sufitowe wyliczane są rok w rok pośród trendów na modne i nowoczesne zaaranżowanie wnętrza. Zaletą rolety okiennej jest jej uniwersalny charakter i zastosowanie oraz bogactwo kolorów i wzorów. Na ile to rozwiązanie zda egzamin w dowolnym pomieszczeniu?

Kolorowe rolety okienne – dopasuj je do wystroju pokoju?

Dobry producent oferuje kilkanaście, a nawet więcej wersji kolorystycznych różnych typów rolet okiennych. Rolety dzień i noc, zebra i mini są dostępne w szerokim wachlarzu barw.
Dobierz odcień zbliżony do Twojego pokoju albo postaw na barwę w kolorze przeciwnym do ścian, mebli oraz dodatków. Bezpieczna kolorystyka, która z reguły się sprawdzi, to czerń, biel, beże i szarość. Zwłaszcza szara barwa jest efektowna i elegancka, a przy tym wspaniale rozświetla i powiększa optycznie wnętrza.

Typowe wymiary rolet okiennych

Wymiary standardowych rolet okiennych mierzone są według proporcji szerokość do wysokości. Producenci proponują rozmiary od trzydziestu pięciu do stu czterdziestu centymetrów szerokości oraz od stu szesnastu do dwustu trzydziestu centymetrów wysokości. Takie rolety pasują do okien o standardowych rozmiarach.

Rolety okienne wytwarzane na wymiar

Dla osób, które pragną założenia rolet, ale posiadają okna w nietypowym rozmiarze, idealnym produktem są rolety okienne wytwarzane na wymiar. Jeśli zatem dostępne w sklepach rolety nie pasują wymiarami do Twoich ram okiennych, to alternatywnym pomysłem jest roleta ścienna, sufitowa lub usługa darmowego zwężania rolet.