Serwisowanie okien

okna serwis warszawa, regulacja okien warszawa, serwis okien warszawa

Zepsute okna najprościej będzie zwyczajnie wymienić na kolejne, ale nie zawsze okazuje się to opłacalne. Zazwyczaj lepszym rozwiązaniem okazuje się naprawa okien – zwłaszcza, że takie usługi są w dzisiejszych czasach naprawdę łatwo dostępne. Gdy wykazujemy przynajmniej podstawowe zdolności majsterkowicza, z renowacją okien – szczególnie drewnianych – nie powinniśmy mieć jakichkolwiek problemów.

Jak poznać, że konieczna będzie naprawa okien?

Najpopularniejszym powodem awarii okien okazują się zepsute zawiasy. Upewnij się, czy nie wyszły z nich trzpienie i czy poruszanie nimi nie sprawia trudności. Ten drugi objaw zwykle świadczy o zapieczeniu trzpienia, czego konsekwencją bywa wypadnięcie skrzydła z zawiasu – a tego wszyscy wolelibyśmy uniknąć. Trudności mogą wiązać się też ze zużyciem mechanizmu zamykającego – należy sprawdzić, czy nie ma zbyt dużego luzu, bowiem gdy zepsuje się, zamknięcie okna okaże się niemożliwe.

Serwis okien – zdołasz to wykonać bez pomocy fachowców

Gdy zrobione z drewna skrzydła nie wyglądają już jak kiedyś, możesz sprawić, że odzyskają dawny wygląd. Samodzielna naprawa okien nie jest skomplikowana – oczywiście jeśli chodzi jedynie o ich wygląd. Jeśli awaria dotyczy mechanizmu zamykającego, lepiej powierzyć to fachowcom.

Ile wydasz na naprawdę okien PCV?

Na cenę usługi decydujący wpływ ma to,o którą awarię chodzi. Zwykła regulacja pozycji okien nie powinna wynieść nas więcej, niż czterdzieści PLN, jednak naprawa klamki lub zawiasu będzie kosztem mniej więcej 200 złotych. Nie zapominajmy, że okna wyprodukowane z tworzyw sztucznych potrzebują regularnej konserwacji – naprawa okien PCV to też więc ich smarowanie oraz wymiana uszczelek.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]