Umywalki Catalano do twojej łazienki

Catalano to marka funkcjonująca w sektorze łazienek od wielu lat. Ofertę adresuje na szczęście nie tylko do miłośników wnętrzarskich tradycji – stale stara się tworzyć umywalki, które zgrają się ze współczesnymi modami. Niezwykły, charakterystyczny dla Italii typ projektowania Catalano komponuje z wielką odpornością swoich wyrobów – umywalki opisywanej firmy bez problemów posłużą aż kilka dekad w ciężkich sytuacjach. Co więc czeka na nas w jej katalogu? Dlaczego opłaca się postawić na produkty Catalano?

Dlaczego warto postawić na Catalano? Umywalka urzeka ciekawym wzornictwem

To wzornictwo jest wizytówką Catalano – umywalka tej firmy będzie we wszystkich sytuacjach odróżniała się na tle innych. Interesujące linie zarówno doskonale się prezentują, ale również pełną ważną rolę, gdy chodzi o czystość – umywalki Catalano są w taki sposób tworzone, by ich czyszczenie było jak najłatwiejsze. W ofercie Catalano znajdziemy zarówno tradycyjne projekty, jak i kolekcję Impronta, a ta na pewno spodoba się zwolennikom innowacyjnego designu.

Wybierz Catalano – umywalka jest naprawdę solidna

Trwałość to kolejna cecha Catalano – umywalka bez trudu wytrzyma kilkadziesiąt lat, gdyż wytwarzana jest tylko z najlepszych surowców. Nie straszne są jej wilgoć czy zbicia, a powierzchnia zawsze zachowuje gładkość. Jest tak z uwagi na fakt, że umywalki Catalano wypiekane są w piecach rozgrzanych do ponad tysiąca stopni Celsjusza. To korzystnie rzutuje na prostotę ich czyszczenia oraz bardzo zwiększa wygodę przebywania w ubikacji.