Umywalki

Scarabeo to włoska firma proponująca swoim klientom ceramikę sanitarną. W jej katalogu dostępne są na przykład umywalki stołowe lub podwieszane, muszle toaletowe czy bidety. Firma działa od roku 1974, więc jest jednym z najbardziej doświadczonych obecnych na rynku do chwili obecnej wytwórców ceramiki sanitarnej. Jak wytłumaczyć dobrą opinię jej artykułów? Czemu powinniśmy wybrać któryś z nich?

Postaw na Scarabeo – umywalki i nie tylko

Cechą Scarabeo są bez wątpienia doskonałe projekty – firma pochodzi przecież z Włoch, które od lat słyną z oryginalnego designu. Co znajdziemy w ofercie Scarabeo? Umywalki, które łatwo dopasować do stylu nawet nietypowej ubikacji. Znajdziemy wśród nich tak pozycje dla zwolenników tradycyjnego designu, jak i ludzi, którzy wolą innowacyjne projekty. Scarabeo, w odróżnieniu od większości innych marek, proponuje nam również barwne umywalki i bidety.

Z czego jest znane Scarabeo? Umywalki wytrzymają dekady

Scarabeo nie zyskałoby tak dużego uznania, gdyby ich wyroby nie wytrzymywałyby wystarczająco wiele. Właśnie długowieczność jest kolejną zaletą typową dla Scarabeo – umywalki opisywanej marki także w trudnych warunkach nie psują się i pozostają w pełni wygodne. Nie znajdziemy w tym rzecz jasna nic dziwnego, bowiem filozofią firmy jest oferować umywalki, które łączą solidność oraz funkcjonalność, a przy tym będą doskonale się prezentowały we wszystkich wnętrzach.