Zaaranżuj wymarzoną łazienkę z umywalką Bathco

Bathco to jeden z najstarszych producentów ceramiki łazienkowej. Marka została założona niemal czterdzieści lat temu w Hiszpanii, zaś aktualnie jest obecna w wielu państwach ze wszystkich części świata. Uznanie, jakim cieszą się jej wyroby, nie powinna oczywiście zaskakiwać – Bathco cechuje wytrzymałość i ciekawe projekty. Może zadowolić wszystkich nabywców, zaś jej produkty staną się niewątpliwie dekoracją naszej toalety. Czym cechują się umywalki Bathco? Co poza tym znajdziemy w katalogu firmy?

Kup umywalki Bathco i poznaj świetne wzornictwo

Właśnie wzornictwo okazuje się wizytówką Bathco. Firma troszczy się o to, żeby usatysfakcjonować najróżniejszych kupujących – tak zwolenników tradycyjnego wzornictwa, jak tych, którzy wolą inne, nowoczesne pomysły. W katalogu Bathco znajdziemy wanny i brodziki dopasowane do nowoczesnych toalet i wyroby kierowane do klientów, którzy świetnie funkcjonują w pomieszczeniach urządzonych z uznaniem dla wnętrzarskich sprawdzonych pomysłów.

Umywalki Bathco przetrwają dziesięciolecia

Innym wyróżnikiem produktów Bathco okazuje się spora odporność na wpływ wilgoci i pęknięcia. Projektanci marki troszczą się o to, by ich wanny i brodziki radziły sobie nawet w ekstremalnych warunkach. Warto też wspomnieć, iż Bathco proponuje nam linię produktów EKO, a te wykonywane są wyłącznie z materiałów absolutnie bezpiecznych dla natury. W katalogu Bathco znajdziemy, poza ceramiką, również najróżniejsze akcesoria do elegancko zaaranżowanej łazienki.