Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Uzyskaj więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro architektoniczne Kraków, skieruj się w to miejsce

Na pewno chcesz, by w świeżo wybudowanym domu wszystko było takie jak trzeba. Sukces Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno być jednak trudne – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na gotowy szkic. Które wyjście okaże się bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie w parę chwil dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich oferty dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny dokument. Ich najsilniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – za najtańsze wydasz jedynie za niewiele więcej, niż 2000 PLN. Poza tym jest to idealna opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć projekt jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych budynków. Decydując się na takie wyjście zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, architekt zapyta nas, jakie szczegóły są jest dla nas najważniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek być gotowym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny od gotowego – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą liczyć się z wydatkiem około 200 złotych za m2.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]