Bezobsługowe baseny samoczyszczące

Basen ogrodowy to świetne rozwiązanie dla miłośników kąpieli, którzy nie zawsze mogą pozwolić sobie na wyjazd nad jezioro. Chcąc jednak wykorzystać wiele jego atutów, należy odpowiednio o niego zadbać – zaś to wymaga sporo energii. Dlatego szczególnie dużą popularnością mogą pochwalić się baseny samoczyszczące – dzięki specjalnym dyszom jesteśmy w stanie bez wysiłku usunąć większość utrudniających kąpiel zanieczyszczeń. Jak więc działają baseny samoczyszczące? O jakich rzeczach należy wiedzieć przy wyborze jednego z nich? Gdzie je kupimy?

Jak są wykonane baseny samoczyszczące?

Baseny samoczyszczące stosują systemy właściwie rozmieszczonych dysz, a te, pracując wychwytują wszystkie zabrudzenia. Woda, pozostając wzbudzona, będzie też nie zawierała bakterii i porostów, a to pozytywnie wpłynie na jej parametry. To z kolei pozwala na zmniejszenie liczby wykorzystywanych w basenie środków czyszczących, co najbardziej istotne okaże się dla ludzi zmagających się z różnego typu uczuleniami.

Baseny samoczyszczące – znajdź najlepsze

Kupując baseny samoczyszczące warto sprawdzić opinię, jaką posiada ich producent. Dobrym rozwiązaniem będzie niewątpliwie kupno systemów sygnowanych logo Compass Ceramic Pools. Czemu? Systemy tej firmy są najefektywniejsze oraz, co w oczach wielu klientów będzie ważne, świetnie łączą z wyglądem niecki. Systemy Compass Ceramic Pools to również wyjście dla ludzi zwracających uwagę na ochronę – są zaprojektowane tak, by w stu procentach ograniczyć niebezpieczeństwo wszelkich awarii.