Dlaczego okna energooszczędne są tak popularne

Jeśli potrzebujesz okien energooszczędnych, odwiedź ten adres

Najbardziej istotnym komponentem, o którym nie można zapomnieć przy termomodernizacji budynku, są odporne na warunki atmosferyczne okna energooszczędne. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które w sprzedaży odnajdziemy w wielu wersjach. Jak są stworzone i co gwarantują?

Okna energooszczędne – świetne parametry izolacji termicznej

Drewniane okna wyprodukowane są z bezpiecznych dla środowiska surowców – na przykład sosny i meranti. Wyróżniają się znakomitymi parametrami, dzięki czemu w niczym nie ustępują produktom z plastiku. Remontując dom przed sezonem grzewczym, musimy zwrócić szczególną uwagę na izolację termiczną stolarki okiennej. Gwarantuje to nie tylko wygodne warunki wewnątrz mieszkania, ale również oszczędność drewna lub oleju opałowego. Czynnik izolacji termicznej musi być odpowiedni (tj. niższy niż 0,8 W/m2), wówczas w lokalu osiągniemy komfortowe warunki. Wysoka temperatura nie wydostaje się na zewnątrz, a przez szpary nie wpada zimno .

Okna energooszczędne – uniknij hałasu z zewnątrz

Podejmując się ocieplenia budynku sprawdźmy następny istotny parametr – wskaźnik izolacji dźwiękowej. Postawmy na zespolone okna drewniane, jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym gwarem z dworu. Niezwykle ważne są również specjalistyczne systemy uszczelniające – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Innowacyjna technika zapewnia wygłuszenie kłopotliwego pogłosu, a także maksymalny komfort termiczny w domu, warto więc postawić na drewniane okna energooszczędne.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]