Do prac hydraulicznych – mufa nierdzewna

Dowiedz się więcej o mufie nierdzewnej

W czasie robót hydraulicznych konieczne są specjalne elementy, które ułatwią wykonanie wszystkich czynności. Jednym z takich narzędzi jest mufa nierdzewna. Z jakiego materiału jest wykonana i czym się charakteryzuje?

Mufa nierdzewna – specjalistyczne elementy hydrauliczne

Mufa nierdzewna jest spoiwem spajającym rury, o profilu tulei. Nierzadko ten moduł ma także nacięty gwint. W sprzedaży znajdziemy mufy między innymi o złączach rodzaju 3/4″L-35 (DN-20), 6/4″L-45 (DN-40), 2 1/2″L-65 (DN-65) oraz wiele innych. Stosowane są z reguły w instalacjach hydraulicznych, ale zakres ich funkcji może być zdecydowanie szerszy. Aby mufa znakomicie wypełniała swoją rolę, musi być wyprodukowana z antykorozyjnego budulca – stali nierdzewnej. W takim przypadku mamy gwarancję, że instalacja będzie trwała i sprawdzi się w trudnych warunkach.

Mufa nierdzewna – dlaczego warto kupować w sklepach internetowych

W sklepach mamy wiele rodzajów muf nierdzewnych, które są elementem nieodzownym w trakcie rozmaitych robót hydraulicznych. Mamy do dyspozycji zróżnicowane rozmiary, które możemy precyzyjnie dobrać do naszych rur. Mufy nierdzewne zrobione są także z różnych gatunków metalu, a najlepsza jest stal 316. Gdzie najlepiej zaopatrywać się w mufy niezbędne przy robotach hydraulicznych? Ogromny wybór gwarantują sklepy online. Takie zakupy są niezwykle wygodne – nie musisz jeździć po sklepach stacjonarnych, żeby poznać asortyment, wszystko zamawiasz przez internet, a przesyłkę dostarcza Ci kurier. Sklepy online to gwarancja korzystnych cen i szerokiego asortymentu.

Dane:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]