Domy góralskie – projektowanie i budowa

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić budowę domów drewnianych przeszklonych? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź domygoralskie.com

Postawienie własnego domu to spełnienie marzeń niemal każdego z nas. Kiedy w końcu możliwe jest ich zrealizowanie, istotne jest, aby nasze “cztery kąty” były w zgodzie z naszymi wcześniejszymi wyobrażeniami. Warto pamiętać, że dom to nie tylko sam budynek, to także miejsce, w którym spędzimy spory kawałek naszego życia i gdzie przeżywać będziemy doniosłe chwile dla nas i naszych najbliższych. Piękny i najwyższej klasy dom wykona dla Ciebie firma “Piczura-Dom”.

Domygoralskie.pl – na ludowo czy nowocześnie?

“Piczura-Dom” to firma rodzinna, która zajmuje się budową domów z bali na zamówienie klienta. Użyte drewno odznacza się wyjątkową odpornością. Idealnie wygląda nie tylko w rodzinnych domach, ale również w domkach letniskowych, pensjonatach czy altanach. Poza walorami estetycznymi budowli z bali, warto zwrócić uwagę na to, że są one zdrowe i naturalne. Leopold i Stanisław Piczura oprócz budowy domów kładą również podłogi świerkowe, schody, tarasyi wiele innych. Zajmują się również sprzedażą bali i płazów drewnianych.Firma prowadzi współpracę z doświadczonym i cenionym architektem Bartkiem Sitarskim, który zajmuje się tworzeniem projektów architektonicznych, a następnie kontrolujenadzoruje wykonanie prac zgodnie z projektem.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]