Nowoczesna produkcja i tradycyjny producent okien drewnianych

Na tej stronie znajdziesz więcej informacji o ofercie producenta okien drewnianych

Klasyczne okna drewniane są bardzo eleganckie i wytrzymałe. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych nieruchomości po futurystyczne wnętrza. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one często wybierane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna bardzo estetycznie

Współcześnie okna drewniane są produkowane z użyciem innowacyjnych technik, dzięki czemu cechują się niskim współczynnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane zapewniają doskonałe wrażenia wizualne, mają zaokrąglone profile, eleganckie uchwyty. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – np. sosny, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Tradycyjne tworzywa w połączeniu z teraźniejszymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno możesz samodzielnie konserwować

Producent okien drewnianych przeważnie proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz komfort. Prawdziwe drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu posłuży przez pokolenia. Musimy też podkreślić, że producent okien drewnianych wytwarza również piękne schody, świetne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako komponent organiczny jest całkowicie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy renowacji wnętrz. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, solidne i harmonijne materiały drewniane.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]