Nowoczesne budownictwo – domy z płaskim dachem

Projekty domów z płaskim dachem. Rzetelną pomoc profesjonalistów w tym zakresie otrzymasz na http://barteksitarski.pl/projekty.html

Dachy płaskie okazują się dla wielu z nas źródłem dużych kontrowersji. Powodów, dla jakich nie obdarzamy ich zaufaniem jest wiele – między innymi względy estetyczne, szacunek dla tradycyjnej zabudowy oraz to, iż domy z płaskim dachem wielu Polakom przypominają budownictwo czasów komunizmu. Zupełnie inaczej patrzą na nie projektanci, którym domy z płaskim dachem pozwalają na zastosowanie innowacyjnych koncepcji. Projekty domów z płaskim dachem cieszą się dużym uznaniem za granicą, bo tam od paru dekad są najpopularniejszym rodzajem domów. Stopniowo dojrzewa do nich także młode pokolenie właścicieli w Polsce. Nie może to oczywiście dziwić – takie domy posiadają wszak mnóstwo atutów.

Projekty domów z płaskim dachem – czemu się opłaca?

Na dom z płaskim dachem dobrze zdecydować się zwłaszcza z uwagi na to, iż często jest on znacznie ciekawszy od budynków ze spadzistym dachem. Dla większości właścicieli bardzo istotne okazuje się także to, że stropodach umożliwia wykonanie dużego tarasu oraz posadzenie krzewów. Następnym atutem projektów domów z płaskim dachem jest fakt, że wybudowane w oparciu o nie domy są łatwe przy naprawach, a także potrafią być przyjazne środowisku, szczególnie jeżeli na dachu zostaną zamontowane baterie solarne.

Któremu architektowi powierzyć projekty domów z płaskim dachem?

Pamiętajmy, iż projekty domów z płaskim dachem wpływają na komfort życia ich lokatorów. Przed decyzją o wyborze usług danego architekta dobrze zatem sprawdzić parę wizytówek i dopiero wówczas wybrać najlepszą ofertę. Najważniejsze są oczywiście dotychczasowe prace architekta, lecz warto również dowiedzieć się, co sądzą o współpracy z nim pozostali zamawiający. Dobrze również zrobimy, kiedy projektant współpracuje z firmą, która szybko i bezbłędnie zrealizuje stworzony dla nas projekt domu z płaskim dachem – przyspieszy to budowę i spowoduje, że całość prac przebiegnie bez żadnych komplikacji.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]