Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Potrzebujesz podpory stropowej? Powinieneś odwiedzić ten adres

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. Jak się je stosuje? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej zastosowanie

Wśród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy typ stosowany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu możliwe jest pokrycie stropu cementem i stosowne jego uformowanie. Istotną funkcję pełnią też stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezbędne w trakcie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można używać ich w różnych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się znaczną wytrzymałością, są również łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Pośród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również elementy wykonywane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami, wysoką jakością oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w niekorzystnych warunkach. W dzisiejszych czasach wiele firm budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]