Projekty domów drewnianych – nowoczesność i tradycja

Więcej na temat domy drewniane projekt na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html

Drewniane domy to budowlany hit. Nowatorska technologia sprawia, że takie domki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – mniejsze koszty

Nowoczesne domy drewniane to świetny pomysł na wybudowanie ekologicznej posiadłości. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Odpadają również czynności związane z murowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowoczesności z tradycją. Domy drewniane całoroczne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – naturalne składniki

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z naturalnych materiałów, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo ocieplać. Ważnym plusem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować również podczas zimy, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem mokrych etapów. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]