Zawsze potrzebne kątowniki

Potrzebujesz kątowników nierdzewnych? Zobacz tutaj

Kątowniki są wymieniane wśród najważniejszych produktów hutniczych. Mają mnóstwo zastosowań – są używane na placach budów, w czasie prac konserwatorskich czy w warsztatach miłośników prac ręcznych. By jednak zaspokoiły nasze oczekiwania, powinny być wytrzymałe oraz stosunkowo lekkie. Te cechy sprawiają, iż budowla złożona z kątowników będzie stabilna i bez trudu wytrzyma rozmaite wibracje. Jak zatem stwierdzić, czy dany produkt okaże się wystarczający? Gdzie można ich użyć?

Kątowniki nierdzewne zapewnią bezpieczeństwo

Najbardziej cenionym surowcem do wyrobu kątowników jest stal nierdzewna. Czemu warto stosować właśnie kątowniki nierdzewne? W szczególności ze względu na wytrzymałość cechującą ten materiał – posłużą więcej od elementów wykonanych z pozostałych stopów. Dzieje się tak dlatego, że nie korodują, zatem także po latach mają te same właściwości. Kątowniki nierdzewne charakteryzują się również niewielką rozszerzalnością termiczną, co podnosi bezpieczeństwo ich używania w czasie upałów lub chłodów.

Przykłady użycia kątowników nierdzewnych

Kątowniki nierdzewne są naprawdę użyteczne. Wykorzystuje się je w budownictwie, gdzie stanowią najważniejszą część okien lub balustrad. Kształtowniki i kątowniki nierdzewne są również wykorzystywane do wyrobu wsporników elewacji. Oprócz tego z uwagi na fakt, iż są wytrzymałe, wykorzystuje się je przy wznoszeniu estrad oraz masztów, a także konstrukcji hal namiotowych. Odpowiednie kątowniki można również stosować do podwieszania regałów – stworzone do tego modele nierzadko posiadają atrakcyjne ozdobniki.

Dane:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]