Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Potrzebujesz sprawdzić, jak zamówić catering dla firm? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Konferencja, ważne rozmowy biznesowe bądź warsztaty – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z wieloma zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje mnóstwo osób, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering dla firm – jak działa ta usługa?

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 5-7 godzin, nierzadko nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół dwie krótkie przerwy, podczas których trudno jest spożyć sycący obiad w okolicznej kafeterii. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia rąk czy ubrania. Oferta cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – istotna część kursów biznesowych

Przerwa kawowa jest niezwykle potrzebna, daje bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to też możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie przedmiotów roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który stoi na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni wszak pić z papierowych kubków, spożywając zakupione po drodze w piekarni lub własnoręcznie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc wagę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie gości.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]