Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Na tej stronie znajdziesz pełną ofertę usługi cateringowej.

Gdy aranżujesz wystawny event prywatny bądź biznesowy, na który spraszasz znaczną ilość uczestników, zazwyczaj nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki i popularne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe imprezy zwykle potrzebują dopracowanej oprawy również w obszarze potraw. Wszak nie przystoi rozstawić na stolikach osób zaproszonych zwykłych herbatników i oranżady. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Typy usług cateringu

Podmioty świadczące usługi cateringu przeważnie oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzciny, śluby czy komunie, catering firmowy i catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków na Wigilię. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów konkretnych eventów, dlatego dostrzegalnie różnią się m.in kosztem oraz typem posiłków dostępnych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie przedstawić własne oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego rady. W końcu dla caterera organizacja eventów różnego typu to codzienność, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze powoduje, iż może on podsunąć rozwiązania, które zadowolą ogół zaproszonych gości.

Dlaczego warto skorzystać z usługi cateringowej?

Przygotowanie dań już dla małej ilości gości może być ciężkim zadaniem, przede wszystkim wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na koordynację pozostałych istotnych aspektów wydarzenia. Daje to również sposobność uraczenia gości pysznymi potrawami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaznaczyć, że istotnym przymiotem posiłków, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezentacja. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają także własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]