Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Tutaj sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to znaczne grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też uraczyć ich pysznymi daniami i trunkami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Co więcej to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie udawać kelnera czy sterczeć w kuchni. Z tego powodu organizację menu na rodzinne święta rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie posiłków zleć fachowcom!

Gdy wymienia się usługę cateringu większość osób myśli wpierw o eventach firmowych lub cateringu na wesele. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście ogromnej liczbie gości rozpatrywała ona opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż na początku firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a niekiedy także tych dużych, jeśli nie łączyło się to z rezerwacją lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy wygodniej będzie urządzić imprezę we własnym ogrodzie lub domu, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce rewelacyjnie prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – menu na chrzciny, komunie oraz studniówki

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą zamawianą na każdą rodzinną okazję (i nie tylko!). Wprawni kucharze bez trudu przygotują menu współbrzmiące z formą imprezy, nieważne czy zamawiasz catering na komunię, na rocznicę ślubu bądź na chrzciny. Catering okolicznościowy to również obsługa półmetków, komersów i studniówek. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę warto postawić na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wymagań i budżetu osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć event, m.in. oferując pomoc w udekorowaniu i rozstawieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]