Czy parking przy lotnisku to dobre miejsce na pozostawienie samochodu?

Duża część osób wybierających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym samochodem, lecz korzysta z taksówki albo prosi kogoś o podwiezienie. Wydaje się, iż to jest lepsze rozwiązanie, gdyż w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie pozostawić pojazd na czas nieobecności. Warto jednakże rozważyć rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego warto tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ pozwala to przybyć na lotnisko swym pojazdem. Mimo że parking znajduje się w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżnych z parkingu do portu i z portu na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są niezwłocznie. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa pozostawionego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza też polisa ubezpieczeniowa, a więc strzeżony w ten sposób samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego wyjścia są także ceny dogodniejsze niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – dodatkowe usługi

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo powierzonego samochodu, ponieważ jest on chroniony na wszelkie sposoby. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system kamer przemysłowych oraz oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca całodobowo. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest także tym bardziej komfortowy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.