Czym jest księgowość

sprawdź księgowość na brabis.pl

Księgowość to bardzo istotny dział każdej korporacji. Dba on o prawidłowe sporządzanie rachunków, uiszczanie składek, rozliczenia całego przedsiębiorstwa. Czy lepiej zatrudnić specjalistę na oddzielne stanowisko, czy jednak skorzystać z usług profesjonalnego biura finansowego?

Zadbaj o najlepszą księgowość

Kiedy dopiero zaczynamy prowadzić firmę, warto wybrać pomoc zewnętrznego biura. Takie przedsiębiorstwa pokażą jak zarejestrować firmę, czy dostać dofinansowanie z Unii Europejskiej czy urzędu pracy. Nadzorują one księgi przychodów i rozchodów, ewidencję VAT, zapewniają analizy finansowe, a także troszczą się o zagadnienia odprowadzania VAT-u. Powierzenie finansów naszego przedsiębiorstwa firmom zewnętrznym jest tańsze niż zatrudnienie etatowego pracownika, więc jest korzystne również z pragmatycznego punktu widzenia.

Czym kierować się wybierając ofertę księgowości?

Kiedy takie firmy oferują reprezentację przed ZUS, my możemy skoncentrować się na prowadzeniu biznesu. Na rynku istnieją rodzinne podmioty rachunkowe oraz wielkie spółki, funkcjonujące w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Białymstoku, jak i w mniejszych miastach. Najlepiej zaufać wypróbowanej firmie, polecanej przez naszych kontrahentów. To jedyna gwarancja, że nasze finanse są zabezpieczone i stoją w zgodzie z wiążącymi normami.

Dane:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]