Czyszczenie i sprzątanie grobów

opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Chyba nikt z nas nie chce, żeby miejsca spoczynku jego krewnych były zapomniana. Niestety jednak, niełatwo jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc nagrobki jedynie przed najważniejszymi świętami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy wcale skazywać ich na niebyt – trzeba tylko powierzyć ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym firmie. Jak znaleźć podobne usługi? Co dzięki nim zyskamy i jak dużo na nie wydamy?

Jak szukać czyszczenia grobów?

Ogłoszenia firm proponujących czyszczenie grobów łatwo znajdziemy w sieci – musimy wpisać właściwe słowa w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa tego typu często reklamują się również w otoczeniu cmentarzy – kiedy dobrze sprawdzimy słupy z ogłoszeniami, niewątpliwie znajdziemy odpowiednią dla nas osobę.

Usługi przedsiębiorstw – czyszczenie grobów i nie tylko

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu usług oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się pomnikami naszych najbliższych. Decydując się na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na odnowę pomnika, zbudowanie ławeczki przy grobie, palenie świeczek oraz sadzenie kwiatów. Możliwe jest wykupienie pojedynczego zlecenia lub skorzystanie z oferty długoterminowej.

Stawki za usługę czyszczenia grobów

Na pytanie o koszty podobnych zleceń niełatwo byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż koszty nierzadko znacznie różnią się w wielu miastach. W największych polskich metropoliach za czyszczenie grobów zapłacimy jednorazowo mniej więcej 30 złotych. Roczna opłata stała wyniesie nas zaś mniej więcej czterysta złotych za pojedynczy grób.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]