Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Więcej informacji o okna serwis Warszawa znajdziesz tu

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]