Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Oferta sali weselnej w Małopolsce w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli narzeczeni postanowią urządzać przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego pojemność oraz odległość od kościoła

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi rozważyć parę dość ważnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników wesela, by uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna i czy droga do niej nie będzie utrudniona. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy ułożenie menu, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i przystrojenie stołów . Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne podjąć ponad stu gości. Wesele może zostać zorganizowane też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]