Hotel dla zwierząt – Twój pies pod opieką doświadczonego petsittera

Hotel dla zwierząt to wspaniała alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter kompleksowo zadba o Twojego pupila! Co oferuje pet hotel?

Petsittingw Warszawie – indywidualna opieka nad psami

Właściciele psów nie muszą już martwić się, co zrobić z najukochańszym pupilem w czasie wyjazdu służbowego lub urlopu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje wszechstronne usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, a także czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje komfortowymi, klimatyzowanymi boksami. W ośrodku znajduje się do ośmiu oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies może obserwować, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy czworonóg jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu profesjonalną opiekę na czas wyjazdu.

Pet hotel – szeroki zakres usług

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się szacunkiem oraz empatią w stosunku do zwierząt i szybko reagują na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość bawić się na łonie natury. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel korzysta też z opieki weterynarza.