Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]