Klienci prywatni i biznesowi korzystają z VIP TAXI

Luksusowe usługi taksówksarskie na terenie Krakowa to propozycja dla każdego, kto pragnie dostać się na lotnisko bądź dowolne miejsce w kraju pojazdem limuzyną. Prześledźmy najważniejsze cechy tej oferty i sprawdźmy na czym polega usługa VIP TAXI.

VIP TAXI w Krakowie – gości prezesów ogromnych spółek

VIP TAXI w Krakowie oferuje przewóz osób i bagażu na teren portu lotniczego Balice lub w inne miejsce na terenie Polski. Taksówkarz zaproponuje pomoc z bagażami, zaparkuje tuż pod płytą lotniska, a nawet może odebrać nas z hali przylotów. Sposób płatności jest dowolny – możemy zapłacić tradycyjnie lub przez terminal płatniczy oraz np. w euro. Z oferty z reguły korzystają dyrektorzy prywatnych spółek, która przyjeżdża do stolicy województwa małopolskiego na różnego typu konferencje lub spotkania biznesowe. Żąda ona przede wszystkim znakomitej floty pojazdów, bezproblemowego przejazdu przez uliczny chaos i wytwornych warunków. Przedstawiciele tych firm zazwyczaj są przewożeni luksusowymi limuzynami, np. Mercedesem klasy S, ponieważ jest on niezawodny i wygląda nienagannie.

VIP TAXI – dla osób prywatnych i znanych osobistości

Klienci prywatni, których stać na luksusowe taksówki, a także celebryci – często przemieszczają się z VIP TAXI Kraków. Z reguły zależy im na komfortowym poruszaniu się po Krakowie, liczą również na grzeczną załogę. Samochody są luksusowo wyposażone, mają klimatyzację, wygodne kanapy. Kierowcy VIP TAXI to osoby znakomicie znające języki obce, gotowe służyć pomocą w każdej sytuacji.