Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Skieruj się tu jeśli chcesz zamówić doradztwo przetargowe.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa w wielu przypadkach ma kierunek kompleksowy i mieści niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, jakie zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są bezbłędnie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też kolosalne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Dane:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]