Kraków Airport Taxi – podróżuj wygodnie po Małopolsce

Na ruchliwych portach lotniczych złapanie taksówki potrafi okazać się sporym wyzwaniem. Jeśli jeszcze turyści czy mieszkańcy danego miasta na pewno się z tym uporają, to przedsiębiorcy mogą mieć poważne problemy – ich wizyta w tym mieście jest zazwyczaj bowiem organizowana z dużą starannością. Warto więc wcześniej pomyśleć o przewozie po mieście. Firmy oferujące takie usługi działają w wielu miejscowościach z ważnymi lotniskami – na przykład w stolicy, Łodzi czy w Krakowie. Należy przy tym zaznaczyć, iż takie przedsiębiorstwa wyróżniają się nie tylko opcją zlecenia taksówki na wybraną godzinę – posiadają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego zatem powinniśmy postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – transport premium

Plusem usługi Kraków Airport Taxi okazuje się również klasa aut – przedsiębiorstwo ją oferująca stosuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa i innych uznanych marek aut. Nie bez znaczenia jest również fakt, że stawiając na tę formę przewozu nie trzeba jechać z innymi ludźmi – auto zarezerwowane jest jedynie dla nas i kontrahenta w interesach. Dobrze napisać także o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po Krakowie – dostępne będzie wszak zamówienie trasy do innych miejscowości w regionie oraz dalej.

Kraków Airport Taxi – ile zapłacisz?

Podróże do popularnych Business Parków i biur firm, działających w obrębie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy wyższej niż 100 zł. Na trochę większe koszty powinniśmy być gotowi, jeżeli zamierzamy zarezerwować kurs do innego miejsca leżącego w Małopolsce. Dla przykładu, kurs do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie przewożonych danym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd wygodnym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu PLN. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia wygodne warunki podróży, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych.