Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Więcej o organizacji imprez firmowych.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne albo wspólne pikniki dla pracowników i ich rodzin, których intencją zbudowanie głębokich więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, by świętować nowe kontrakty, jak również przeróżne szkolenia, konferencje czy gale dla partnerów biznesowych. Takie imprezy wymagają odpowiedniego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Jak wybrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie mamy w budynku firmowym pojemnych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, warto szukać usług wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy planowanego wydarzenia. Ważne gale dla wspólników spółki, podczas których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłej sali. Wskazane jest w takich sytuacjach wyprawić event w klimatycznym miejscu, które stanowczo zaakcentuje prestiż uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto postawić na salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej

Podczas organizacji wydarzenia firmowego nie wolno przeoczyć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazany punkt apetycznych dań dla obecnych, ale dodatkowo doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. Podczas pokazowych imprez wskazane jest też zapewnienie gościom nieskazitelnej obsługi. Wypada więc korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko pyszne, lecz i rewelacyjnie prezentujące się na talerzu dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy do stołu.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]