Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Uzyskaj więcej informacji o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków

Biuro architektoniczne oferuje rozległe spektrum usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w wygodnym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie kontroluje rozwój robót, planuje odbudowę domu lub proponuje aranżację już istniejących domów, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię oryginalne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a równocześnie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne trendy w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje to między innymi budynki rekreacyjne, pensjonaty, kawiarnie i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może też przygotować plan pojemnych i praktycznych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]