Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Parking Balice Kraków - najnowszą ofertę sprawdzisz na pandaparking.pl

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]