Niezapomniany ślub? Doradzi Ci wedding planner

organizacja wesela Kraków, organizacja wesela Rzeszów, wedding planner Kraków

Zawarcie małżeństwa to na pewno najważniejsze święto dla wielu osób. Nic zatem zaskakującego, iż organizując to przyjęcie robimy wszystko, aby ustrzec się przykrych niespodzianek oraz przyczynić się to tego, żeby uroczystość na lata zapadła w pamięć uczestników. Jak zapewne wielu z nas już się przekonało, organizacja ślubu to spory problem – musimy zadbać na przykład o udostępnienie sali, zatrudnienie kapeli czy dekorację świątyni. W czasie stresujących nieraz starań możemy niestety zapomnieć o niektórych sprawach, co potrafi skutecznie zniszczyć atmosferę tego niepowtarzalnego wydarzenia. To z tego powodu młode pary coraz chętniej wybierają usługi, które zapewnia wedding planner. Na czym jednak one się opierają?

Jakie usługi zapewni wedding planner

Najważniejszym atutem skorzystania z usług wedding plannera jest bez wątpienia wygoda i spokój – nie trzeba martwić zawieraniem współpracy z zespołem, dekoratorem, właścicielem lokalu czy fotografem. Wskazówki, jakie świadczy wedding planner to też najlepsze wyjście dla nowożeńców, którzy nie znają realiów branży ślubnej i nie umieją znaleźć najlepszych kwiaciarek czy DJ-ów. Z kolei znający ją bardzo dobrze wedding planner powie nam, jak znaleźć te oferty, które na pewno trafią w ich potrzeby. Przez to ślub z pewnością okaże się niezapomnianym wydarzeniem oraz przebiegnie bez niespodzianek.

Wedding planner – koszty

Wbrew powszechnym opiniom na pomoc wedding plannera powinny zdecydować się nie tylko małżeństwa z zasobnym portfelem. To przecież idealne rozwiązanie dla partnerów chcących ograniczyć koszty wiążące się z weselem, gdyż obyty na rynku usług weselnych wedding planner może wybrać aż o połowę tańsze oferty. Szczególnie, że jego wskazówki nie będą wcale dużym wydatkiem. Ze względu na różnorodny zakres usług jakie może świadczyć wedding planner, ich koszt jest zazwyczaj ustalany indywidualnie z poszczególną parą. Natomiast w obliczu pozostałych kosztów wiążących się z weselem ten na pewno nie jest duży.

Dane:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]