Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Przyjęcia okolicznościowe - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Kiedy ktoś myśli o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz sprasza się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również chrzty, imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności oraz komunie święte. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, na ogół nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku powinniśmy zabukować pasującą do okazji salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając salę na imprezę okolicznościowej?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, gościom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei przyjęcia, w których sporą część gości będą kilkulatki, m.in. komunie albo ceremonie chrztu, warto urządzić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również trzeba dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest dość proste, lecz niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskiej atmosferze odbywają się w nim chrzciny, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć łącznie do 130 osób. Z kolei jeśli impreza ma być urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia menu, przez rozłożenie i dekorację stołów, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]